Пожежна сигналізація

Система пожежної сигналізації є складним комплексом технічних засобів, що слугує для своєчасного виявлення спалаху в зоні, що захищається. Як правило, пожежна сигналізація інтегрується в комплекс, об'єднуючий системи безпеки і інженерні системи будівлі, забезпечуючи достовірною адресною інформацією системи сповіщення, пожежогасіння, димовидалення.

В даний час весь перелік організаційно-технічних заходів на об'єкті під час пожежі має одну головну мету - врятування життя людей. Тому на перше місце виходять завдання раннього виявлення спалаху і сповіщення персоналу.

Основні функції пожежної сигналізації забезпечуються різними технічними засобами. Для виявлення пожежі служать сповіщувачі, для обробки і протоколювання інформації та формування сигналів тривоги - приймально-контрольна апаратура і периферійні пристрої.

Окрім цих функцій, пожежна сигналізація повинна формувати команди на включення автоматичних установок пожежогасіння і димовидалення, систем сповіщення про пожежу, технологічного, електротехнічного і іншого інженерного устаткування об'єктів. Сучасна апаратура охоронний-пожежної сигналізації має власну розвинену функцію сповіщення.

Ми пропонуємо своїм клієнтам повний цикл співпраці. У сфері охорони від пожежі і його ліквідації - це проектування і монтаж, технічне обслуговування систем пожежної сигналізації і різних установок пожежогасінні: водяного, пінного, газового, порошкового, аерозольного.

Проектування і монтаж систем вентиляції і димовидалення, сповіщення і управління евакуацією людей при пожежі, пожежного спостереження, пристроїв для захисту будинків і будівель від розрядів блискавки.

Здійснюємо вогнезахисну обробку деревини і тканин, а також обробляємо вогнезахисними матеріалами металеві, залізобетонні та інші конструкції.

Ціна розраховується після виїзду нашого фахівця на об'єкт, залежно від приміщення, згідно проекту.

Замовити та розрахувати вартість встановлення пожежної сигналізації.

Купити пожежне обладнання.