Системи пожежогасіння для авто

Купити аерозольний вогнегасник МАГ для авто

МАГ - новий високоефективний засіб об'ємного пожежогасіння вогнищ спалаху в транспорті.

На сьогоднішній день автоматична система пожежогасіння не є обов'язковою комплектацією кожного автомобіля. Хоча тільки вони й можуть ефективно погасити загоряння вже на перших секундах, а перші секунди бувають найважливішими. Але, на жаль, більшість власників автомобіля не тільки не поспішають встановити таке обладнання у своєму авто, але навіть про їх існування нічого не чули. Дана стаття розповість про характеристики автоматичних систем пожежогасіння для гаражів, автомобілів.

Ці пристрої відомі досить давно, хоча для багатьох автомобілістів існування автоматичних систем пожежогасіння, які монтуються в гаражі або машині, є нонсенсом.
Спочатку вони не призначалися для цивільного транспорту. Усіх військових давно мучило питання про можливість убезпечити бронетехніку від пожеж, і значно підвищити живучість бронетехніки. Майже одночасно почалися розроблятися автоматичні системи пожежогасіння, а потім в арміях НАТО і СРСР активно застосовуватися. Поступово автоматична система пожежогасіння стала невід'ємною частиною оснащення БМП і танків.
З недавніх пір автоматичними системами пожежогасіння всі броньовані автомобілі оснащуються в обов'язковому порядку. А от у цивільному транспорті вони тільки шукають до споживача свій шлях. Між тим, на сьогоднішній день важко собі навіть уявити найбільш зручне, просте, надійне і відносно недорогий засіб, здатне врятувати вас і ваш автомобіль при загорянні.
В основному, займання відбувається в підкапотному просторі автомобіля, де циркулює паливо і знаходиться двигун. Як тільки який-небудь трубопровід слабшає, або тріскається, паливо починає капати на проведення й розпечений двигун. І тоді загоряння неминуче. Це тільки є питанням часу, притому цей час може бути не таким вже й тривалим. На такі випадки в обов'язковому порядку в салоні кожного автомобіля повинен знаходитися вогнегасник.
Але слід враховувати, що зазвичай загоряння відбувається з такою високою швидкістю, що більшість навіть не встигає відреагувати і скористатися вогнегасником. Судіть самі: в першу чергу, необхідно зауважити, що взагалі сталося загоряння. І, незважаючи на те, що це займає лічені секунди, в даній ситуації кожну мить вважається життєво важливим. Наступне, що робить водій, зупиняється, шукає вогнегасник десь в багажнику або в бардачку, вискакує з автомобіля і тільки потім відкриває капот. За цей проміжок часу вогонь встигає нутрощів вашого автомобіля нанести непоправної шкоди.
І це ще не все. Нерідкі випадки, коли за пару десятків секунд через високу температуру заклинює замок капота, і спроби відкрити його практично рівні нулю. Крім цього, стандартного обсягу автомобільного вогнегасника не завжди може вистачити для погашення загоряння. Також є водії, які роками не змінюють вогнегасник, і він стає до використання непридатним.
Тому, якщо вам не пощастило, є велика ймовірність програти боротьбу із загорянням. Крім цього, загоряння може відбутися і тоді, коли господаря не буде поруч, наприклад, на автостоянці чи біля магазину, тоді точно вогнегасник не врятує. Все відбувається за лічені хвилини.

Купити аерозольний вогнегасник МАГ для авто