Проектні роботи

Вартість проектних робіт

ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ
є одним з основних напрямів діяльності компанії «Центр Безпеки Бізнесу», яка забезпечується силами Компанії та шести проектних інститутів, розташованих в різних регіонах України.

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ
Основною конкурентною перевагою Компанії над іншими суб’єктами проектного процесу в умовах інноваційного оновлення та модернізації промисловості країни є збереження та подальший розвиток набутої спеціалізації, зорієнтованої на проектування об’єктів промислового призначення а також широкого спектру будівель житлово-цивільного призначення. 

КОНЦЕПЦІЯ 
В Компанії послідовно реалізується Концепція стратегії розвитку проектної діяльності, яка враховує особливості сьогоднішньої кон'юнктури попиту на проектні роботи. Важливе місце відводиться формуванню інжинірингових структур, орієнтованих на роботу із замовником вже на стадії формування ідеї об'єкту. Завдяки таким підходам на основі консолідації побажань замовника та практичного досвіду і напрацювань Компанії досягається суттєва економія ресурсів замовника, скорочення термінів проектування. 

Проектними інститутами Компанії здійснюється територіальна діяльність у промисловому будівництві у більшості регіонів країни, проводяться роботи з обстеження будівель і споруд та розроблення проектів їх підсилення.

Виконання проектних та кошторисних робіт систем протипожежного призначення. Підприємство володіє всіма необхідними ліцензіями для виконання проектних та кошторисних робіт протипожежного призначення. Вартість проектних робіт можна взнати подзвонивши до наших менеджерів.

Вартість проектних робіт